Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

HONEY BEE POWER – naturalne żele energetyczne

ksylitol

HONEY BEE POWER Malina

Honey Bee Power malina jest naturalnym suplementem. To produkt w postaci kremu, który składa się z prawdziwego miodu, liofilizowanych malin oraz guarany. Posiada witaminy C i B, a także potas, żelazo oraz wapń. Honey Bee Power to wsparcie dla organizmu w czasie wysiłku fizycznego – żelowy preparat dostarcza niezbędnych minerałów. Oferowany przez nas miodowy żel energetyczny dla sportowców ma naturalny skład oraz nie zawiera żadnych sztucznych składników.

Składniki produktu: miód wielokwiatowy 91%, malina liofilizowana 8%, guarana 1%.

Kraj pochodzenia: Polska

Nazwa produktu Waga Sztuk w displayu Sztuk w kartonie Kartonów na palecie Sztuk na palecie
HONEY BEE POWER Malina 40g 10 100 20 2000

Żele energetyczne dla trenujących – jaki wybrać?

Wysiłek fizyczny nieodzownie wiąże się z wykorzystaniem siły mięśni. Ćwiczenia wykonuje się w celu osiągnięcia poprawy kondycji oraz wytrzymałości. Ludzki organizm przed lub po treningu powinien być poddany odpowiedniej suplementacji, która polega na uzupełnianiu składników odżywczych – najczęściej witamin oraz minerałów potrzebnych organizmowi przy wysiłku. Dostarczenie niezbędnych minerałów jest niezwykle ważne dla naszego rozwoju. Jednym ze sposobów mogą być naturalne żele energetyczne dla sportowców. W naszej ofercie znajdą Państwo miodowe żele energetyczne. Produkty są dobrym sposobem suplementacji dla biegaczy, kolarzy, piłkarzy i innych sportowców.

Żel energetyczny na bazie miodu – przekonaj się o jego zaletach!

Wybierając żele energetyczne naturalne, warto sięgnąć po te o najzdrowszym składzie, bez sztucznych substancji. Wskazane jest, by żel energetyczny dla biegaczy lub dla kolarzy znajdował się w poręcznym opakowaniu, które może zmieścić się w dłoni czy na pasku podczas biegu bądź jazdy na rowerze. Zwykle można znaleźć tego rodzaju produkty w jednorazowej butelce-saszetce lub doypack’u z korkiem.

Skuteczny preparat dla sportowców musi dodatkowo posiadać dużą ilość węglowodanów, dzięki którym pobudzi ludzki organizm do jeszcze większego wysiłku. W tego typu produktach możemy także zaobserwować substancje takie jak guarana, kofeina czy tauryna, które mają również działania pobudzające. Właśnie dzięki tym składnikom żele energetyczne poprawiają wydajność organizmu. Bieganie, jazda rowerem i inny rodzaj ćwiczeń mogą przynieść wiele korzyści, gdy podchodzi się do nich z głową.

Pozostańmy w kontakcie

 

603 854 243

kontakt@apimar.pl

24-105 BARANÓW N/WIEPRZEM, UL. POŁUDNIOWA 21A

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48 601 379 204 lub napisz na adres: bmarcinkowski@apimar.pl. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości.