Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

HONEY BEE POWER – naturalne żele energetyczne

ksylitol

HONEY BEE POWER Malina

HONEY BEE POWER malina to naturalny suplement diety w postaci kremu składający się z naturalnego miodu kremowanego, owoców liofilizowanych maliny oraz guarany. Posiada naturalnie występujące witaminy C i B, potas, żelazo i wapń. Produkt wspomaga organizm podczas wysiłku fizycznego dostarczając mu niezbędnych minerałów. Żel energetyczny o naturalnym składzie, bez żadnych sztucznych składników.

Składniki produktu: miód wielokwiatowy 91%, malina liofilizowana 8%, guarana 1%.

Kraj pochodzenia: Polska

Nazwa produktu Waga Sztuk w displayu Sztuk w kartonie Kartonów na palecie Sztuk na palecie
HONEY BEE POWER Malina 40g 10 100 20 2000
           

Żele energetyczne dla trenujących – Jaki wybrać?

Wysiłek fizyczny nieodzownie wiążę się z wykorzystaniem naszych mięśni do pracy w celu osiągnięcia konkretnego celu, poprawy naszej kondycji oraz wytrzymałości. Ludzki organizm po treningu lub przed powinien być poddany odpowiedniej suplementacji, która polega na uzupełnianie składników odżywczych najczęściej witamin i minerałów potrzebnych organizmowi przy treningu. Te niezwykle ważne dla naszego rozwoju. Jaki żel energetyczny wybrać?

Przede wszystkim ten o najzdrowszych składnikach, bez sztucznych substancji w składzie. Żel musi być w poręcznym opakowaniu i zmieścić się w dłoni czy na pasku podczas biegu czy jazdy na rowerze. Zwykle można znaleźć żele w butelce-saszetce jednorazowej lub doypacku z korkiem. Dodatkowo żel musi posiadać dużą ilość węglowodanów, dzięki którym podbudza ludzki organizm do jeszcze większego wysiłku. Możemy również zaobserwować występujące w tych produktach substancję takie jak guarana, kofeina czy tauryna, które mają również działania pobudzające. 

Pozostańmy w kontakcie

 

603 854 243

kontakt@apimar.pl

24-105 BARANÓW N/WIEPRZEM, UL. POŁUDNIOWA 21A

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48 601 379 204 lub napisz na adres: bmarcinkowski@apimar.pl. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości.