Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Marka własna miodów

miód w słoiku
erytrytol

Miody pod własną marką

Oferujemy naturalne miody pod marką własną. Według wyznaczonych wskazówek i potrzeb przygotowujemy produkt pod logo firmy. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki któremu oferujemy uzyskiwane z najrozmaitszych nektarów miody pod własną marką, które spełniają oczekiwania naszych kontrahentów. Nie ma nic lepszego niż pełnowartościowe, wyprodukowane z odpowiednich składników miody. Wasza własna marka od teraz może pochwalić się naprawdę sprawdzonymi wyrobami. Produkcja miodu pod własną marką odbywa się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, dlatego mają Państwo pewność, co do wysokiej jakości produktu.

 

Ksylitol, erytrytol, maltitol – własna marka miodu i nie tylko

Marka własna miodu to nie jedyne, co możemy zaproponować, ponieważ oferujemy również substancje słodzące, takie jak: ksylitol, erytrytol, maltitol, sorbitol, inulinę, izomalt oraz wiele innych produktów. W portfolio przygotowaliśmy wyroby w doypackach po 500 g i 1000 g, plastikowych słojach oraz workach LDPE po 2 kg i 5 kg. Ciekawą propozycją jest też własna marka miodów sztucznych – wyrobów uzyskiwanych w wyniku hydrolizy sacharozy, z dodatkiem aromatu, które ulegają krystalizacji wolniej od miodu naturalnego, dzięki czemu dłużej pozostają płynne.

 

Usługowy rozlew miodu pod własną marką

Proponujemy usługowy rozlew miodu pod własną marką, a także syropów słodzących i innych produktów spożywczych w ramach indywidualnych wymagań. Dysponujemy zaawansowaną linią technologiczną, dbając o każdy szczegół rozlewu. Zgodnie z oczekiwaniami możemy przygotować produkt od podstaw według naszej lub Państwa receptury, dzięki której nowa marka własna miodów wyróżni się na tle innych. Zapewniamy, że miód pod marką własną będzie cechował się najlepszym smakiem oraz brakiem szkodliwych dodatków, a wszystkie Państwa wytyczne zostaną uwzględnione zgodnie z oczekiwaniami.

Pozostańmy w kontakcie

 

603 854 243

kontakt@APIMAR.PL

24-103 Żyrzyn, Żerdź 120

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48 601 379 204 lub napisz na adres: bmarcinkowski@apimar.pl. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości.