Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Marka własna miodów

miód w słoiku
erytrytol

Miody pod własną marką – usługowy rozlew miodu 

Oferujemy naturalne miody, miody kremowane i sztuczne pod marką własną – private label. Według wyznaczonych wskazówek i potrzeb przygotowujemy produkt pod logo firmy. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki któremu oferujemy uzyskiwane z najrozmaitszych nektarów miody pod własną marką, które spełniają oczekiwania naszych kontrahentów. Produkcja miodu pod własną marką odbywa się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, dlatego mają Państwo pewność, co do wysokiej jakości produktu.

Dysponujemy zaawansowaną linią technologiczną, dbając o każdy szczegół rozlewu. Zgodnie z oczekiwaniami możemy przygotować produkt od podstaw według naszej lub Państwa receptury, dzięki której nowa marka własna miodów wyróżni się na tle innych. Zapewniamy, że miód pod marką własną będzie cechował się najlepszym smakiem oraz brakiem szkodliwych dodatków, a wszystkie Państwa wytyczne zostaną uwzględnione zgodnie z oczekiwaniami.

 

Ksylitol, erytrytol, maltitol – usługowa konfekcja produktów sypkich

Marka własna miodu to nie jedyne, co możemy zaproponować, ponieważ oferujemy również substancje słodzące, takie jak: ksylitol, erytrytol, maltitol, sorbitol, inulinę, izomalt oraz wiele innych produktów. W portfolio przygotowaliśmy wyroby w doypackach po 500 g i 1000 g, plastikowych słojach oraz workach HDPE po 2 kg i 5 kg. Usługowa konfekcja produktów sypkich to proces pakowania i przygotowywania produktów sypkich w odpowiednie opakowania lub pojemniki. Obejmuje to wszelkie działania związane z przetwarzaniem, pakowaniem, znakowaniem i etykietowaniem produktów sypkich w sposób zgodny z określonymi standardami i wymaganiami klienta.

Pozostańmy w kontakcie

 

603 854 243

kontakt@APIMAR.PL

24-103 Żyrzyn, Żerdź 120

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48 601 379 204 lub napisz na adres: bmarcinkowski@apimar.pl. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości.