Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Dystrybucja

Nasze produkty możesz również kupić online korzystając z portali eCommerce:

Współpracujemy z dystrybutorami w wielu miastach w Polsce i zagranicą:

Warszawa

Łódź

Nowy Sącz

Radzymin

Gdańsk

Bydgoszcz

Chojnice

Wrocław

Lublin

Radom

Busko-Zdrój

Ciechanów

Orzysz

Toruń

Słupsk

Szczecin

Kraków

Poznań

Chorzów

Praga

Koszyce

Kowno

Ryga

Tallin

Osijek

Jeśli potrzebujesz kontaktu do naszych partnerów prosimy o kontakt bmacinkowski@apimar.pl.

Wiele osób decyduje się na zastąpienie tradycyjnego cukru miodem. Zanim jednak wybierze się odpowiedni produkt, warto poznać poszczególne rodzaje, a także znaleźć miejsce, w którym oferowany jest najlepszy asortyment. W naszej hurtowni miodu sprzedajemy towar najwyższej jakości, dzięki czemu nasi klienci regularnie do nas wracają.

Dystrybucja wysokiej jakości miodów

Zarówno piekarnie, cukiernie, jak i klienci indywidualni poszukują miejsc, w których sprzedaż miodu prowadzona jest profesjonalnie i bez przestojów, dlatego zadbaliśmy o to, aby każdy z nich miał dostęp do potrzebnych produktów. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Poniżej przedstawimy produkty, jakie oferuje nasza firma, mając nadzieję, że przypadną Państwu do gustu i pomogą stworzyć zdrowe i smaczne posiłki i wypieki.

Miody naturalne i sztuczne

W ofercie firmy można odnaleźć zarówno miody naturalne, jak i sztuczne. Do tych pierwszych zaliczamy miód wielokwiatowy, lipowy oraz gryczany. Warte zapamiętania jest to, że każdy miód wielokwiatowy nie tylko doskonale podnosi walory smakowe wypieków, ale także ma właściwości zdrowotne i dietetyczne. Warto zatem stosować go w każdym wypadku, nawet do domowej herbaty z cytryną.

Naturalne miody, których sprzedaż oferujemy, wytwarzane są z nektaru rozmaitych kwiatów i zbóż. Miód wielokwiatowych jest jednym z powszechniej wykorzystywanych produktów. Doskonale sprawdza się nie tylko w wypiekach, ale również jako dodatek do wszelkiego rodzaju napojów. Kolejnym rodzajem miodu naturalnego, którego hurtową sprzedaż oferuje nasza firma, jest miód gryczany. Ze względu na swoje cenne właściwości zdrowotne i odżywcze polecany jest nie tylko do wypieków, ale także jako suplement diety do codziennego spożycia. Doskonale sprawdzi się u osób, które mają problemy z sercem lub niedoborem żelaza.

Sprzedaż miodu sztucznego do wyrobów cukierniczych

O ile miody naturalne można wykorzystywać na wiele sposobów, o tyle miód sztuczny, nawet ten najwyższej jakości, który oferowany jest u nas w hurcie, najlepiej sprawdzi się podczas tworzenia wyrobów cukierniczych i wypieków. Dzięki niemu każde ciasto, cukierek czy inna słodycz będzie miała intensywny smak i zapach miodu, co sprawi, że stanie się jeszcze bardziej apetyczna.

Miody – sprzedaż hurtowa najlepszych produktów w kraju

Każdy klient, któremu zależy nie tylko wysokiej jakości produkcie, ale również na wyróżnieniu się na tle szeroko dostępnej oferty, powinien wiedzieć, że w sprzedaży mamy również wysokiej jakości miody premium, które idealnie sprawdzą się jako gadżet reklamowy lub prezent dla pracowników i klientów na wiele okazji. Nowa, przyciągająca wzrok szata graficzna z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie.
Kontrahentów, którzy chcieliby otrzymać produkt pod własną marką, zapraszamy do współpracy. Tworzymy miody pod wskazaną szatą graficzną, dzięki czemu każdy klient może otrzymać to, na czym mu naprawdę zależy – wysokiej jakości produkt opatrzony własnym logo.

Miody — hurt, detal — każdy znajdzie coś dla siebie

Szukając odpowiednich produktów i nie mając pewności, że otrzymacie je Państwo od lokalnego pszczelarza, zachęcamy do skorzystania z naszych placówek lub sklepu internetowego, gdzie sprzedaż miodu odbywa się zarówno dla większych podmiotów, jak i klientów indywidualnych. Dzięki nam możecie Państwo poznać smak prawdziwego miodu, który został zebrany w warunkach naturalnych i odpowiednio wyselekcjonowany. Produkty, które oferujemy to samo zdrowie. Cały czas rozwijamy się, dzięki czemu możemy proponować klientom nowe, ulepszone, ale nadal naturalne produkty, które smakują najbardziej wytrawnym smakoszom miodu.