Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Miód na prezent

Miody na prezent

Jako miody pakowane na prezent najlepsze będą nasze produkty premium. Każdy słoiczek z wyrobem polskich pasiek ma czarno-złotą etykietę – barwy dodają produktowi ekskluzywności, którą z pewnością spostrzegą osoby otrzymujące miód w prezencie. Polecamy w szczególności małe miody na prezent: lipowe, wielokwiatowe, spadziowe i gryczane dostępne w słoiczkach o pojemności 220 g. Oprócz miodu oferujemy także żurawinę oraz orzechy zanurzone w złocistej słodyczy, czyli zdrowy i pyszny produkt, który spodoba się każdemu.

Małe miody na prezent dla gości weselnych

Małe słoiczki doskonale spiszą się jako miód na prezent ślubny – każdy gość weselny dostanie upominek, a zarazem podziękowanie w postaci naturalnego smarowidła lub dodatku do herbaty czy wody z cytryną. Miód na prezent dla gości jest dopracowany w każdym szczególe i łatwo do niego dodać pasującą kolorem wstążkę zawiązaną poniżej wieczka. Wybierając miody na podarunek od Państwa Młodych, można stworzyć zestaw różnych produktów premium – zanurzone w miodzie orzechy i żurawinę, a także sam miód. Prezent dla gości weselnych jest upominkiem, który pozwala gościom wspominać ślub jeszcze długo po nim, na przykład przy okazji śniadania czy kolacji. Chcemy zaznaczyć, że nasze wyroby świetnie sprawdzą się również jako miód na prezent świąteczny. To dodatek, który fantastycznie uzupełni większy podarunek pod choinką lub będzie stanowił część kompletu rozmaitych pyszności.

Pozostańmy w kontakcie

 

603 854 243

kontakt@APIMAR.PL

24-105 BARANÓW N/WIEPRZEM, UL. POŁUDNIOWA 21A

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48 601 379 204 lub napisz na adres: bmarcinkowski@apimar.pl. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości.