Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

O firmie

 

Na rynku działamy od 1993 roku, więc śmiało możemy powiedzieć, że rynek miodów znamy od podszewki.

Prowadzisz piekarnie bądź cukiernie i szukasz produktu, który urozmaici twoje wypieki? A może przyszedł czas na wprowadzenie do oferty twojej firmy polskiego produktu o naturalnych i zdrowych właściwościach? Współpracując z  nami zyskasz na jakości swoich produktów, które mogą doprowadzić do wzrostu liczby Twoich klientów. Dzięki świetnemu smakowi, atrakcyjnej cenie oraz stabilnej współpracy nasze miody są wybierane przez największe firmy spożywcze w Polsce.

Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami określimy warunki współpracy oraz przedstawimy naszą ofertę cenową. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem, którzy zapewnią ci najwyższą jakość usług oraz towarów. Na rynku działamy od 1993 roku, więc śmiało możemy powiedzieć, że rynek miodów znamy od podszewki.

Nasz firma zajmuje się produkcją i konfekcjonowaniem miodów pszczelich pozyskiwanych z rejonów Lubelszczyzny. W ofercie posiadamy miody naturalne wielokwiatowe, gryczane, lipowe i spadziowe. Miody oferujemy dla branży spożywczej, Horeca, piekarskiej i cukierniczej.

P.P.H Apimar istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat.
Firma specjalizuje się w dostawie produktów słodzących dla branży spożywczej, piekarskiej i cukierniczej.
Malownicze i ekologiczne tereny były podstawą do produkcji miodów naturalnych, które oferujemy na terenie całej Polski.
Właścicielem firmy jest rodzina Marcinkowskich, której przodkowie zajmowali się pszczelarstwem od niepamiętnych czasów.

Dodatkowo zajmujemy się produkcją miodu sztucznego, syropu inwertowanego, syropu glukozowo-fruktozowego czy syropu glukozowego, które dzięki wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie chętnie są kupowane przez przemysł spożywczy, piekarniczy i cukierniczy. Szczególnie duże zainteresowanie tymi produktami wykazują producenci branży spożywczej, hurtownie, piekarnie oraz cukiernie. Stale współpracujemy z wieloma tego typu firmami w całej Polsce.