Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Historia

Nasza firma zajmuje się produkcją i konfekcjonowaniem miodów pszczelich pozyskiwanych z rejonów Lubelszczyzny. W ofercie posiadamy miody naturalne wielokwiatowe, gryczane, lipowe i spadziowe. Miody oferujemy dla branży spożywczej, Horeca, piekarskiej i cukierniczej.

Zajmujemy się również produkcją miodu sztucznego oraz syropu cukru inwertowanego, które dzięki wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie chętnie są kupowane przez przemysł spożywczy, piekarniczy i cukierniczy. Szczególnie duże zainteresowanie tymi produktami wykazują producenci branży spożywczej, hurtownie, piekarnie oraz cukiernie. Stale współpracujemy z wieloma tego typu firmami w całej Polsce. Jesteśmy również dystrybutorem zdrowych substancji słodzących – fińskiego ksylitolu oraz erytrytolu pakowanych w worki lub doypacki.

P.P.H Apimar istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat. Firma funkcjonuje od 1993 roku i została założona w Baranowie nad Wieprzem na Lubelszczyźnie. Malownicze i ekologiczne tereny pradoliny Wieprza były podstawą do produkcji miodów naturalnych. Właścicielem firmy jest rodzina Marcinkowskich, której przodkowie zajmowali się pszczelarstwem od niepamiętnych czasów. Od 2019 roku Apimar przeniósł się do nowo wybudowanej siedziby firmy w miejscowości Żerdź.