Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zaglądając do kalendarza – widzimy. Wyglądając przez okno – czujemy. Tak, to widmo świąt Bożego Narodzenia! Wielkimi krokami wkraczamy w ten przepiękny czas bliskości, magii oraz spokoju. Przed nami cudowne dni spędzone z rodziną, choć nie tylko. Nie można bowiem zapominać o relacjach, które tworzą się w miejscach pracy! W końcu Wigilię obchodzi się nie tylko z krewnymi, ale również w gronie przyjaciół oraz współpracowników. I dziś właśnie skupimy się na tej ostatniej grupie. Święta Bożego Narodzenia nie mają racji bytu bez tradycyjnych potraw, pięknie ubranej choinki… ale też bez prezentów! Dlaczego by nie podarować wykwintnych miodów pracownikom? Czas na przekonanie się, że to naprawdę świetny pomysł.

Prezent dla pracowników – o tym należy pamiętać

Na początku należy zaznaczyć, że istnieją pewne zasady, które warunkują to, jakie prezenty powinno się wręczyć pracownikom. Warto ich przestrzegać, aby być przez nich pozytywnie odbieranym. Według nas wyznaczniki dobrego podarunku dla pracowników to:

 • uniwersalność – warto podarować coś, co sprawdzi się niemal każdemu, niezależnie od płci, wieku czy zainteresowań. Na wykazanie się znajomością upodobań konkretnej osoby zostawmy takie okazje jak urodziny bądź imieniny. Z tego powodu świetnie sprawdzą się vouchery lub słodkie produkty (do których przejdziemy);
 • elegancja – nie tylko sama zawartość, ale również sposób zapakowania ma znaczenie w przypadku wręczania prezentu pracownikom. Przede wszystkim świadczy to o samym przedstawicielu danej firmy, który w ten sposób oznajmia, że podchodzi do wykonawców z szacunkiem. Eleganckie prezenty to m.in. alkohol i wysokiej jakości przybory piśmiennicze oraz sprawdzone, lokalne wyroby;
 • nawiązanie do firmy – prezent, na którym znajduje się logo konkretnego przedsiębiorstwa stanowi świetną opcję, podkreślającą relację na linii szef – pracownik. Z tego powodu warto zastanowić się nad efektownymi opakowaniami z widoczną nazwą firmy lub jej charakterystycznym sloganem.

Wykwintny miód na prezent… czyli jaki?

Kiedy już wiemy, o czym bezwzględnie trzeba pamiętać, wybierając prezenty dla pracowników, przejdźmy do naszej głównej propozycji, która spełnia wszystkie kryteria. Mamy na myśli miód. Na prezent tego typu produkt nadaje się idealnie, gdyż stanowi uniwersalny, elegancki podarunek, a przy tym, gdy zdecydujemy się na umieszczenie logo na jego opakowaniu, będzie wyrazem nawiązania do firmy. Jak można zauważyć – miód spełnia te kryteria. Do tego jest wykwintny, czyli pozostaje w dobrym guście. Przyjrzyjmy się zatem dostępnym możliwościom. My na prezent dla pracowników proponujemy:

Miody klasyczne, należą do nich:

 • miód gryczany – idealny na suchy kaszel i cały okres przeziębienia,
 • miód lipowy – wskazany w leczeniu zapalenia płuc,
 • miód wielokwiatowy – stanowiący naturalny lek w chorobach serca.

miód spadziowy i świeczka ul

Miodowe mixy:

 • z cynamonem,
 • z kakao,
 • z pomarańczą.

Tego typu produkty świetnie sprawdzą się w okresie świątecznym. Bo czy można wyobrazić sobie bardziej bożonarodzeniowe połączenie niż miód i cynamon, kakao czy pomarańcza?

Miody pakowane na prezent – czyli nic innego jak efektownie wyglądające słoiczki gotowe do podarowania pracownikom:

 • opcja 1: dwa słoiczki miodu (rodzaj do wyboru) o pojemności 220 g, wraz z dekoracyjnym wypełnieniem opakowania,
 • opcja 2: paczka prezentowa z 4 miodami również o pojemności 220 g. Na rączce opakowania można zawiesić etykietkę z logo firmy.

Niezależnie od tego, na którą opcję przystaniecie, a więc czy będzie to pojedynczy miód na prezent wręczony jako dodatek do vouchera lub alkoholu, czy może cały zestaw słodkich produktów w różnych wersjach smakowych – tego typu prezent z pewnością ucieszy wszystkich pracowników. Nawet jeśli wśród nich znajdują się ci, którzy nie przepadają za okresem świąt, będą mogli oni wykorzystać miód na wiele różnych sposobów w kuchni (i nie tylko!). A przecież chyba nie ma osoby, której nie cieszą praktyczne podarunki.

Zatem jeśli jesteście przedstawicielami konkretnej firmy i zaczęliście zastanawiać się, co podarować na tegoroczne święta swoim pracownikom, problem rozwiązany! Zdecydowanie się na efektowne słoiczki z miodem na Boże Narodzenie z pewnością będzie dobrą opcją niezależnie od branży. Marketing, rachunkowość czy branża odzieżowa – miody pakowane na prezent sprawdzą się naprawdę wszędzie!