Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Znalezienie odpowiedniego prezentu, często zajmuje sporo czasu. W czasach, w których wszyscy mają niemalże wszystko warto postawić na prostotę i naturalność, dlatego szukając odpowiedniego upominku dla bliskich lub klientów czy pracowników, warto odwiedzić sklep internetowy z miodem i zamówić zdrowy i pyszny prezent. Miody marki Apimar to wiele rodzajów miodów naturalnych, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Zdrowy, prawdziwy miód pozyskiwany przez pracowite pszczoły to słodki podarunek, który zostanie w pamięci obdarowanej osoby na bardzo długo.

Miód wielokwiatowy – smaczny i bezpieczny wybór

Do wyboru jest kilka rodzajów miodów np. lipowy, gryczany czy właśnie wielokwiatowy. Naturalny miód wielokwiatowy wytwarzany jest z nektaru różnych gatunków kwiatów, krzewów i drzew. Miód z nektarów kwiatowych jest jednym z popularniejszych i powszechnie stosowanych produktów pszczelich, gdyż ma neutralny smak i odpowiada niemal każdemu podniebieniu. Będzie to dobry i bezpieczny wybór, jeśli nie znamy preferencji obdarowywanej osoby.

Wyszukany pomysł na prezent dla klientów lub pracowników

W ciągu roku zdarza się sporo okazji, kiedy właściciele firm poszukują pomysłów na prezent dla klientów. Miody naturalne to jeden z tych produktów, który będzie doskonałym upominkiem na różne okazje, takie jak podpisanie nowego kontraktu czy święta Bożego Narodzenia. Elegancka paczuszka z polskim miodem wysłana zagranicznym kontrahentom będzie nie tylko słodkim upominkiem, lecz także formą promocji jakości polskich produktów.

Miody pod własną marką

Jeśli potrzebujesz spersonalizowanego prezentu, to ciekawym rozwiązaniem jest stworzenie słoiczków z własną etykietą. Firma Apimar, dzięki dużemu doświadczeniu, przygotuje produkt z logo Twojej firmy.