Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Miód wielokwiatowy

Sprzymierzeniec w chorobach serca, źródło cennych witamin, a także doskonały produkt dla słodkiego podniebienia – tak można określić miód naturalny wielokwiatowy. To idealna propozycja dla miłośników naturalnych lekarstw do codziennego spożywania. Wielokwiatowy miód naturalny będzie odpowiedni dla osób z osłabioną odpornością, zmagających się z nadciśnieniem tętniczym czy nadmiernym zmęczeniem, zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Już jedna-dwie łyżeczki dziennie tego słodkiego wyrobu pozwolą zapomnieć o przykrych dolegliwościach zdrowotnych!

Miód naturalny wielokwiatowy i jego składniki

Nasz miód naturalny wielokwiatowy powstał na bazie nektaru wielu kwiatów, które odpowiadają za jego smak, aromat oraz barwę. Zawiera w sobie cenne składniki, takie jak witaminy z gruby B, witaminę A czy C, a także minerały – w tym m.in. magnez, fosfor oraz potas. Stanowi także cenne źródło wapnia, co jest szczególnie ważne w przypadku rozwoju dzieci. Wszystko to sprawia, że wielokwiatowy miód naturalny jest odpowiedni dla każdego! To także jeden z najbardziej popularnych miodów w Polsce, głównie ze względu na uniwersalne działanie oraz klasyczny smak. Dodany do herbaty, śniadań czy wypieków urozmaici smak oraz zapewni wartości odżywcze! Wielokwiatowy miód naturalny okaże się wybawieniem w wielu przypadkach. Koniecznie trzeba przekonać się o jego właściwościach!

Pozostańmy w kontakcie

 

603 854 243

kontakt@APIMAR.PL

24-105 BARANÓW N/WIEPRZEM, UL. POŁUDNIOWA 21A

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48 601 379 204 lub napisz na adres: bmarcinkowski@apimar.pl. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości.