Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Miód lipowy

Jedna z najbardziej popularnych odmian miodu to… miód lipowy! Naturalny antybiotyk, wzmacniacz odporności, produkt przystępny nawet na diecie – tak można określić go w kilku słowach. Jego wyjątkowe właściwości sprawiły, że zyskał naprawdę szerokie grono fanów. Lipowy miód naturalny sprawdzi się w okresie przeziębienia, zwłaszcza dodawany do herbaty czy mleka – napojów łagodzących ból gardła, a także będzie odpowiedni jako element diety osób chorujących na cukrzycę. Wszystko to ze względu na niski indeks glikemiczny. Ten niepozorny słoiczek skrywa więcej, niż można sobie wyobrazić! A to wszystko okraszone wyjątkowym smakiem, którego nie sposób nie lubić.

Wyjątkowy miód lipowy – kiedy po niego sięgnąć?

Proponowany miód naturalny lipowy został pozyskany z nektaru drzewa lipowego, którego zbiór przypada na miesiące letnie – stąd też jego jasny, złocisty kolor przypomina barwę słońca. Ulega on ciemnieniu na rzecz krystalizacji, jednak wciąż odcień ten pozostaje zbliżony do oryginalnego, a smak oraz zapach są niezmienne przez cały czas. Polecany przez nas naturalny miód lipowy będzie odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To płynąca prosto z natury pomoc w walce z niestrawnością, nadmiernym stresem czy w przypadku wyziębienia organizmu. Jesteśmy przekonani, że skradnie serce niejednej osoby, a z pewnością każdego łasucha.

Pozostańmy w kontakcie

 

603 854 243

kontakt@APIMAR.PL

24-105 BARANÓW N/WIEPRZEM, UL. POŁUDNIOWA 21A

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48 601 379 204 lub napisz na adres: bmarcinkowski@apimar.pl. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości.