Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Miód gryczany

Przedstawiamy niezaprzeczalnie najlepszy wyrób w walce z przeziębieniem, a zwłaszcza z męczącym, suchym kaszlem w nocy. To naturalny miód gryczany, który słynie ze swoich właściwości bakteriobójczych. Oprócz wspomagania organizmu w okresie grypy wykazuje działanie przeciwnowotworowe, pomaga w nieprawidłowościach układu trawiennego, przy czym świetnie wpływa na pracę wątroby. Ma ciemnobrązowy kolor, a do tego intensywny aromat – na jego wpływ ma nektar kwiatów gryki pozyskiwany w celu otrzymania tego rodzaju miodu. Produkt ten koniecznie musi znaleźć się w każdej kuchni oraz spiżarni!

Wyjątkowy miód naturalny – gryczany przyjaciel dla zdrowia!

Zawarta w miodzie rutyna wspomaga przyswajanie witaminy C, substancji, która jest szczególnie istotna w trakcie wzmożonej zachorowalności na grypę. Poza tym miód gryczany będzie odpowiedni nie tylko podczas przeziębienia, ale także sprawdzi się w schorzeniach związanych z niedoborem żelaza. Proponowany przez nas gryczany miód jest w 100% naturalny. Jego słodki smak wynika wyłącznie z substancji, które zostały pozyskane ze sprawdzonych pasiek, a nie z cukru dodanego. Co więcej, wysoką jakość potwierdza proces krystalizacji – zjawisko występujące wyłącznie w produktach pochodzenia naturalnego. Gwarantujemy, że wybierając nasz miód, sięga się po to, co najlepsze prosto z natury. Miód gryczany koniecznie musi stać się stałym gościem w herbacie, owsiankach, czy nawet na samej łyżeczce!

Pozostańmy w kontakcie

 

603 854 243

kontakt@APIMAR.PL

24-105 BARANÓW N/WIEPRZEM, UL. POŁUDNIOWA 21A

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48 601 379 204 lub napisz na adres: bmarcinkowski@apimar.pl. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości.