Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Syrop malinowy i imbirowy

Syrop malinowy to uniwersalny dodatek do wielu wyrobów cukierniczych, wypieków, napojów, w tym m.in. alkoholi, herbat i innych. Nasze produkty zachwycają przede wszystkim naturalnym składem i niepowtarzalnym smakiem. Słodycz i specyficzny aromat syropu uzyskujemy dzięki wykorzystaniu dóbr natury. Możesz się zatem rozkoszować zbudowanym na bazie sacharozy wyrobem, który podbije Twoje podniebienie. Syrop malinowy oferowany przez nasz hurt sprzedajemy przede wszystkim firmom — czy to z przemysłu spożywczego (producentom), czy ogólnie z branży gastronomicznej (np. barom, restauracjom).

Domowy smak uniwersalnego syropu malinowego

Jest wiele zastosowań syropu malinowego. Można go, rzecz jasna, dodawać do potraw i produktów, aby wzbogacić ich smak, ale też stosować w celu poprawy trwałości wyrobu. Jest więc naturalną metodą przedłużenia czasu przydatności żywności. Nasz syrop malinowy doskonale rozpuszcza się w wodzie, dlatego pijąc napój, nie ma się wrażenia, że jest on rozcieńczony lub podzielony na sok i wodę. Z uwagi na skład wyrobu, nasz produkt jest zdrowszy i bezpieczniejszy niż syropy przesycone cukrem czy sztucznymi dodatkami. Stawiamy przede wszystkim na smak i aromat znany z domowych, babcinych przetworów.

Syrop imbirowy jako naturalne lekarstwo

Syrop z imbiru stanowi naturalny środek w walce z przeziębieniami. Posiada właściwości przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne, ponadto wzmacnia naszą odporność. Działa rozgrzewająco, a jego regularne spożywanie przyczynia się do poprawy stanu całego organizmu. Produkt ten powinien znaleźć się w każdej domowej spiżarni. Syrop imbirowy z powodzeniem można dodać do różnych potraw, wypieków bądź herbaty. Doskonale sprawdzi się także w branży gastronomicznej – zimą oraz jesienią napoje z jego dodatkiem są uwielbiane przez gości restauracji czy też kawiarni.

Pozostańmy w kontakcie

 

603 854 243

kontakt@APIMAR.PL

24-105 BARANÓW N/WIEPRZEM, UL. POŁUDNIOWA 21A

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48 601 379 204 lub napisz na adres: bmarcinkowski@apimar.pl. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości.