Zadzwoń do nas

601 379 204

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Zadzwoń do nas

603 854 243

Wyślij do nas e-mail

kontakt@apimar.pl

Napoje izotoniczne dla osób aktywnych fizycznie

ksylitol

Jesteśmy producentem naturalnych napojów izotonicznych dla sportowców. Proponujemy je w wersji instant w proszku, a także w formie napojów w płynie na bazie miodu. Tworzymy produkty pod marką Honey Bee Power, które są cenione przez osoby aktywne fizycznie za bogate właściwości mające korzystny wpływ na regenerację po wysiłku oraz ogólne funkcjonowanie całego organizmu. W ramach marki Honey Bee Power proponujemy m.in. naturalne żele energetyczne i napoje izotoniczne przeznaczone dla kolarzy, biegaczy oraz pozostałych sportowców, którzy w produktach tego typu przede wszystkim poszukują prostych składów bez żadnych sztucznych dodatków. Każdy nasz żel oraz napój izotoniczny dla osób aktywnych fizycznie jest tworzony w oparciu o gotowe, sprawdzone receptury. Pragniemy zaznaczyć, że produkujemy izotoniki bez cukru, dzięki czemu są one idealne dla osób, które zwracają uwagę na jego ilość w swojej diecie.

Bezpieczne, naturalne produkty dla sportowców

Mamy świadomość, że wysiłek fizyczny potrafi być wyczerpujący dla organizmu, nawet jeśli konkretna dyscyplina sportu jest uprawiana przez zawodowców. Mięśnie potrzebują odpoczynku i regeneracji w każdym przypadku – właśnie dlatego konieczne jest stosowanie odpowiednich produktów, które przywrócą balans w funkcjonowaniu organizmu. Każdy sportowiec wie, że wyłącznie naturalne składniki są w stanie pozytywnie wpłynąć na zdrowie, dlatego postanowiliśmy stworzyć produkty w 100% bezpieczne, z naturalnymi składami, na bazie tego, co dostarcza nam przyroda.

Żele i napoje izotoniczne w proszku. Mnóstwo zalet

Do produkcji żeli energetycznych wykorzystujemy m.in. miody kremowane, owoce liofilizowane oraz szereg substancji odpowiadających za dostarczanie witamin. To daje nam pewność, że proponujemy sprawdzone, a przy tym bezpieczne produkty przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie (więcej informacji na temat żeli tutaj). Z kolei napoje izotoniczne dla biegaczy, jak również kolarzy są chętnie wybierane przez swoją praktyczną formę – proszek wystarczy rozrobić w wodzie, a następnie zabrać ją w butelce na trening i uzupełnić niedobory składników po zakończeniu ćwiczeń bądź przyjmować w trakcie wysiłku. Dzięki naturalnym substancjom zachowany jest balans w dostarczaniu mikro- oraz makroelementów, tak istotnych w diecie każdego sportowca. Oferowane produkty (izotoniki bez cukru) sprawdzą się zarówno amatorom, jak i osobom zaawansowanym w różnych sferach aktywności fizycznej.

Pozostańmy w kontakcie

 

603 854 243

kontakt@apimar.pl

24-105 BARANÓW N/WIEPRZEM, UL. POŁUDNIOWA 21A

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48 601 379 204 lub napisz na adres: bmarcinkowski@apimar.pl. Nasi pracownicy rozwieją Twoje wątpliwości.